Po Polsku

Czy wypróbowaliście Państwo już praktycznie wszystko, aby pozbyć się swoich dolegliwości?

Z lepszym czy gorszym skutkiem...

Być może ja będę mógł przynieść Państwu ulgę i wyzdrowienie.

Często choroby istnieją już od czasów dzieciństwa, a pacjenci nie są nawet tego świadomi. To z kolei oznacza dla pacjentów możliwość przechodzenia długotrwałych cierpień.

 

Leczenie kręgosłupa i stawów  metodą kompleksową:

terapia impulsami magnetycznymi

laseroterapia

akupunktura + akupresura

leczenie igłami azjatyckimi.

 

Poza tym :

  leczenie uzależnień i nerwic za pomocą stymulacji mózgu bioprądami

leczenie redukujące masę ciała

możliwość zakupu leków i środków pomocniczych do samodzielnego leczenia w domu 
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sl50LbjDOpc

zakres praktyki

 

Zdrowie i medycyna to bardzo złożony temat. Tak więc wyspecjalizowałem się w ściśle określonych jej dziedzinach, abym mógł przez cały czas leczyć Państwa w sposób kompetentny i zgodnie z najnowszym stanem wiedzy.

Systematyczne szkolenia specjalizacyjne w tej dziedzinie są oczywistą częścią składową moich wysokich wymagań zawodowych.

Terapia magnetyczna

Impuls magnetyczny o dużej mocy

Das einzige Gerät von dieser Art, anders als die üblichen Magnetgeräte, produziert eine besondere Art von Magnetimpulsen von großer Stärke, fördert einen effektiven Wiederaufbau vom Knochengewebe, von Gelenken, Muskeln und Nerven, erweitert Blutgefäße im Knochengewebe, lindert entzündliche und degenerative Änderungen der Gelenke und der Wirbelsäule sowie den Knochenschwund.

Das Gerät beruhigt auch die Nerven. Im Gegensatz zu Geräten zur Strombehandlung verursacht es keine Nervenreizung, deswegen hat es auch keine Nebenwirkungen.

Die Behandlungseffekte treten nach einer kurzen Zeit auf – schon nach ein paar Eingriffen.

   

Irydodiagnostyka

Badanie stanu zdrowia organizmu przez tęczówkę oka.

Szybka ocena stanu zdrowia – w ciągu 15 minut.pozwala wykryć zmiany chorobowe w narządach wewnętrznych i ich przyczyny, jak również zmiany w kręgosłupie i nerwach oraz ich powiązanie z narządami wewnętrznymi, zaburzenia krążenia

przeprowadzić ocenę stanu układu odpornościowego

wykryć genetyczne skłonności do określonych chorób oraz zapobiec rozwinięciu się tych zmian, wskazać przyczyny tych chorób

dobrać odpowiednie metody profilaktyczne i sposoby leczenia. 

Akupunktura i akupresura


Skutecznie leczy nerwicę, migreny, nerwobóle, astmę, uzależnienia. Pobudza krążenie.

 

Plazmotron

Leczenie energią plazmy.

W przyrodzie plazma stanowi energię życia.

Plazmotron jest to urządzenie które jonizuje gaz hel i wytwarza plazmę.

Strumieńujarzmionej plazmy daje siłę witalną, leczy wiele schorzeń (np. stany zapalne, nerwobóle), poprawia samopoczucie, regeneruje cały organizm oraz leczy trudno gojące się rany. Znaczna poprawa po kilku zabiegach.

 

MINERALIS

Odmładza, odchudza i leczy, przyśpiesza odtruwanie organizmu.

Jest to środek przygotowany na bazie silnie nasyconej minerałami glinki z dna Morza Martwego, który – czym różni się od innych środków dostępnych na rynku – dodatkowo wzbogacony jest substancjami zwiększającymi ukrwienie tkanki. Przyczynia się to do bardzo silnych właściwości odmładzających, wygładzających skórę oraz redukujących cellulit. Już po pierwwzym zabiegu skóra staje się jedwabista.

Mineralis ma także właściwości lecznicze – znajduje zastosowanie w walce z reumatyzmem, bólami pleców, trądzikiem, łuszczycą i nerwicami.